615R100GAD10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
615R100GAD10
JLCPCB Part #
C6402852
Package
Plugin
Description
10kV 12.7mm 19.1mm 1nF ±20% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS