5KP75A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP75A-E3/73
JLCPCB Part #
C1667581
Description
-55℃~+175℃ 1 121V 2uA 41.3A@10/1000us 5kW@10/1000us 75V 92.1V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS