5KP64A-E3/51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP64A-E3/51
JLCPCB Part #
C1667372
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 103V 2uA 48.5A@10/1000us 5kW@10/1000us 64V 78.6V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS