5KP64AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP64AHE3/54
JLCPCB Part #
C3706497
Description
-55℃~+175℃ 103V 2uA 48.5A 5kW 64V 71.1V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS