597D687X9004E2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
597D687X9004E2T
JLCPCB Part #
C4981864
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 25mΩ 4V 680uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS