595D335X96R3T2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
595D335X96R3T2T
JLCPCB Part #
C1960630
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 3.3uF 6.3V 8.5Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS