595D225X9016A2T
MFR.Part #
595D225X9016A2T
JLCPCB Part #
C1960484
Package
1507
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 3.9Ω ±10% 1507 Tantalum Capacitors ROHS