595D108X0004R2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
595D108X0004R2T
JLCPCB Part #
C1966969
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 4V 70mΩ ±20% 2824 Tantalum Capacitors ROHS