594D226X96R3B2T
MFR.Part #
594D226X96R3B2T
JLCPCB Part #
C1960298
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 22uF 380mΩ 6.3V ±10% 1611 Tantalum Capacitors ROHS