594D225X0035B2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
594D225X0035B2T
JLCPCB Part #
C1960301
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 2.2uF 35V ±20% 1611 Tantalum Capacitors ROHS