592D107X96R3B2T20H
MFR.Part #
592D107X96R3B2T20H
JLCPCB Part #
C1959654
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 100uF 450mΩ 6.3V ±10% 1611 Tantalum Capacitors ROHS