592D107X0016D2T15H
MFR.Part #
592D107X0016D2T15H
JLCPCB Part #
C1969774
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 150mΩ 16V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS