592D107X0004B2T20H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
592D107X0004B2T20H
JLCPCB Part #
C1959763
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 100uF 200mΩ 4V ±20% 1611 Tantalum Capacitors ROHS