591D477X9004C2T20H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
591D477X9004C2T20H
JLCPCB Part #
C1966464
Package
2812
Description
-55℃~+125℃ 470uF 4V 70mΩ ±10% 2812 Tantalum Capacitors ROHS