564R60GAD15
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
564R60GAD15
JLCPCB Part #
C6694718
Package
Plugin
Description
1.5nF 11.7mm 6kV 9.5mm Z5U ±20% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS