564R30GAD82
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
564R30GAD82
JLCPCB Part #
C1499135
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
17.3mm 3kV 8.2nF 9.5mm Z5U ±20% 插件,P=9.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS