564R2DF0D56
MFR.Part #
564R2DF0D56
JLCPCB Part #
C7188208
Package
Plugin
Description
22.91mm 2kV 5.6nF 9.5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS