562R5GAD25
MFR.Part #
562R5GAD25
JLCPCB Part #
C1640478
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1kV 2.5nF 6.4mm 7.4mm Z5U ±20% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS