561R1DF0Q47
MFR.Part #
561R1DF0Q47
JLCPCB Part #
C6456551
Package
Plugin
Description
1kV 47pF 6.4mm 6.4mm ±5% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS