561R1DF0Q10
MFR.Part #
561R1DF0Q10
JLCPCB Part #
C1640652
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
10pF 1kV 6.4mm 6.4mm C0G ±5% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS