561R1DF0D47JM
MFR.Part #
561R1DF0D47JM
JLCPCB Part #
C7188146
Package
Plugin
Description
16mm 1kV 4.7nF 9.5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS