561R10TCUT56
MFR.Part #
561R10TCUT56
JLCPCB Part #
C1642865
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
16.5mm 1kV 560pF 9.5mm U2J ±5% 插件,P=9.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS