561R10TCCQ39
MFR.Part #
561R10TCCQ39
JLCPCB Part #
C7025624
Package
Plugin
Description
1kV 39pF 6.4mm 9.4mm ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS