561R10TCCQ25
MFR.Part #
561R10TCCQ25
JLCPCB Part #
C1640234
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1kV 25pF 6.4mm 7.4mm C0G ±5% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS