561R10TCCQ22
MFR.Part #
561R10TCCQ22
JLCPCB Part #
C1621637
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1kV 22pF 6.4mm 7.4mm C0G ±5% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS