53D392F100KD6
MFR.Part #
53D392F100KD6
JLCPCB Part #
C1613371
Package
Plugin,D28.8xL105.2mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 105.2mm 3900uF 插件,D28.8xL105.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded