53D103G050JT7
MFR.Part #
53D103G050JT7
JLCPCB Part #
C1613807
Package
Plugin,D25.7xL92.5mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 50V 92.5mm 插件,D25.7xL92.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded