500D335M450DF2A
MFR.Part #
500D335M450DF2A
JLCPCB Part #
C1500462
Package
Plugin,D9.5xL32mm
Description
-20℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 3.3uF 32mm 450V 9.5mm ±20% 插件,D9.5xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded