500D228M010EH5
MFR.Part #
500D228M010EH5
JLCPCB Part #
C1603694
Package
Plugin,D11xL38mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 11mm 2000hrs@85℃ 2200uF 38mm ±20% 插件,D11xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded