440LQ10-R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
440LQ10-R
JLCPCB Part #
C1641546
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-30℃~+125℃ 10pF 760V X1,Y1 ±10% 插件,P=9.5mm Safety Capacitors ROHS