40D305G100CC6A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
40D305G100CC6A
JLCPCB Part #
C3308411
Package
Plugin,D8xL20.5mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 100V 3uF 41mA@120Hz 500hrs@85℃ 66.7Ω 插件,D8xL20.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded