36DY712F040AA2A
MFR.Part #
36DY712F040AA2A
JLCPCB Part #
C1614031
Package
Plugin
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 40V 57.2mm 7100uF 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS