36DY333F100DE2A
MFR.Part #
36DY333F100DE2A
JLCPCB Part #
C1619927
Package
Bolt
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 100V 2000hrs@85℃ 30.71A@1kHz 31.8mm 33000uF 7.9mΩ@120Hz 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS