36DY333F040BL2A
MFR.Part #
36DY333F040BL2A
JLCPCB Part #
C7181157
Package
Plugin
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 10.9mΩ@120Hz 17.05A@1kHz 22.22mm 33000uF 40V 52.8mm 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS