30LVSS10-R
MFR.Part #
30LVSS10-R
JLCPCB Part #
C1499134
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-30℃~+125℃ 10nF 400V X1,Y2 ±20% 插件,P=9.5mm Safety Capacitors ROHS