30D337M025DD2A
MFR.Part #
30D337M025DD2A
JLCPCB Part #
C1602390
Package
Plugin,D9.5xL24mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 24mm 25V 330uF 423mA@120Hz 885mΩ@120Hz 9.5mm ±20% 插件,D9.5xL24mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded