298D107X06R3Q2T
MFR.Part #
298D107X06R3Q2T
JLCPCB Part #
C4982293
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 100uF 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS