293D155X0020B2TE3
MFR.Part #
293D155X0020B2TE3
JLCPCB Part #
C4950272
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 20V 5.6Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS