1.5KE82CA-E3/51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE82CA-E3/51
JLCPCB Part #
C3705262
Package
DO-27
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 113V 13.3A 1uA 70.1V 77.9V Bidirectional TVS DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS