1.5KE43CA-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE43CA-E3/54
JLCPCB Part #
C1976405
Package
DO-27
Description
-55℃~+175℃ 1 1.5kW@10/1000us 1uA 25.3A@10/1000us 36.8V 40.9V 59.3V Bidirectional TVS DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)