1.5KE130CA-E3/51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE130CA-E3/51
JLCPCB Part #
C1667292
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 111V 137V 179V 1uA 8.4A@10/1000us Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS