1.5KE10A-E3/51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE10A-E3/51
JLCPCB Part #
C3707456
Package
DO-27
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 103A 10uA 14.5V 8.55V 9.5V TVS Unidirectional DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS