1N5418-TAP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1N5418-TAP
JLCPCB Part #
C6656893
Package
SOD-64
Description
1.5V@9A 100ns 1uA@200V 3A 400V SOD-64 Avalanche Diodes ROHS