1N5392-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1N5392-E3/54
JLCPCB Part #
C2981063
Package
DO-41
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 1.4V@1.5A 1.5A 100V 50A 5uA@100V DO-41 Diodes - General Purpose ROHS