1N4151W-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1N4151W-E3-08
JLCPCB Part #
C3313008
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 150mA 1V@50mA 4ns 50V 50nA@50V Independent SOD-123 Switching Diodes ROHS