135D686X9075F6
MFR.Part #
135D686X9075F6
JLCPCB Part #
C1663691
Package
Plugin,D7.5xL16.3mm
Description
-55℃~+200℃ 3Ω 68uF 75V ±10% 插件,D7.5xL16.3mm Tantalum Capacitors