135D128X9006K2
MFR.Part #
135D128X9006K2
JLCPCB Part #
C4978598
Package
Plugin,D9.9xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 1200uF 1Ω 6V ±10% 插件,D9.9xL27mm Tantalum Capacitors