134D337X9075T6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
134D337X9075T6
JLCPCB Part #
C1651365
Package
Plugin,D9.9xL19.5mm
Description
-55℃~+200℃ 1Ω 330uF 75V ±10% 插件,D9.9xL19.5mm Tantalum Capacitors