125LS50-R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
125LS50-R
JLCPCB Part #
C1646896
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-30℃~+125℃ 400V 50nF X1,Y4 ±20% 插件,P=9.5mm Safety Capacitors ROHS