109D825X9060C2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
109D825X9060C2
JLCPCB Part #
C1660575
Package
Plugin,D5.6xL15.4mm
Description
-55℃~+125℃ 60V 8.2uF 8Ω ±10% 插件,D5.6xL15.4mm Tantalum Capacitors